Irmscher przekształcił Opla Zafirę w praktyczny samochód turystyczny

Na jego pokładzie znajdziemy wysuwaną kuchenkę i zlew oraz zestaw drewnianych szuflad i praktycznych schowków.

Vany idealnie sprawdzają się, gdy potrzebujemy przewieźć gdzieś kilka dodatkowych osób, lecz mają pewną kluczową wadę. Z reguły dość kiepsko wyglądają i są niechętnie kupowane przez osoby, które nie potrzebują dodatkowych siedzeń. Firma Irmscher postanowiła wyjść takim klientom na przeciw i przygotowała pakiet zmian dla Opla Zafiry, który zrobi z niego praktyczny samochód turystyczny. Poznajcie odmienioną Zafirę is3 Black Phantom.

Niemiecki tuner postanowił zmienić wygląd nudnego vana wyposażając go w tylny spoiler, dedykowany dyfuzor, czarną grafikę z logiem firmy przeciągniętą wzdłuż boku samochodu oraz w dolnej części bagażnika, a także wprowadził czarne wykończenie elementów nadwozia. Dodatkowo pojazd został obniżony i wyposażony w nowe, 20-calowe felgi z wzorem „Heli Star”, które idealnie podkreślają wprowadzone zmiany.

Najciekawsze zmiany zaszły jednak we wnętrzu Opla Zafiry is3 Black Phantom, którego to miejsce zostało ograniczone do dwóch przednich foteli, które otoczone zostały nową deską rozdzielczą. Dodatkowo znalazły się tu dość nietypowe modyfikacje, które uczyniły z Opla prawdziwy pojazd turystyczny. Klienci mogą wyposażyć model w wysuwany zlew oraz kuchenkę gazową, a także zestaw drewnianych szuflad i dodatkowych schowków. Co ciekawe tuner oferuje również markowy zestaw krzeseł kempingowych, a miękki materiał znajdujący się na podwyższeniu za przednimi fotelami idealnie sprawdzi się jako podwójne łóżko.

Irmscher nie podał jeszcze cennika pakietu zmian dla is3 Black Phantom, lecz powinniśmy spodziewać się możliwości wyboru poszczególnych modyfikacji, które chcemy wprowadzić w naszej Zafirze.

Opel Zafira is3 Black Phantom

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Carscoops

Porsche Cayenne GTS – test przyspieszenia

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “Irmscher przekształcił Opla Zafirę w praktyczny samochód turystyczny

Dodaj komentarz